Programma - Editie 2018

Datum:
Stad:
04mei
vrijdag
Kerk Saint-Léger - Boëseghem - Frankrijk
20:00u - Pre-Ouverture
Meer info Tickets
Programma
  • Sowon Kim (Zuid-Korea)
  • Schola Gregoriana Henricus Beauvarlet (België)
  • Cum Jubilo (België)
  • Schola Gregoriana Cantabo (België)
  • Iubilate and Cantate (Hongarije)
05mei
zaterdag
Abdij - Sint-Servaasbasiliek - Grimbergen
20:00u - Pre-ouverture
Meer info Tickets
Programma
  • Gregoriaans Abdijkoor Grimbergen (België)
  • Sowon Kim (Zuid-Korea)
  • Püha Miikaeli Poistekoor (Estland)
  • Schola Cantorum Riga (Letland)
  • Iubilate and Cantate (Hongarije)
06mei
zondag
Sint-Bertinuskerk - Poperinge
10:30u - Feestelijke openingsmis
Meer info Vrije toegang
Programma
  • The Choristers of St.Mary's Cathedral Choir Sydney (Australië)
  • Püha Miikaeli Poistekoor (Estland)
  • Schola Cantorum Riga (Letland)
  • Iubilate and Cantate (Hongarije)
O.L.Vrouw ter Duinenkerk - Koksijde
15:00u - Concert
Jan Vermeire aan het orgel
Meer info Tickets
Programma
  • Püha Miikaeli Poistekoor (Estland)
  • Schola Cantorum Riga (Letland)
  • The Choristers of St.Mary's Cathedral Choir Sydney (Australië)
  • Iubilate and Cantate (Hongarije)
O.L.Vrouw ter Duinenkerk - Koksijde
17:00u - Muzikale Vesper
Robert Hostyn aan het orgel
Meer info Vrije toegang
Programma
  • The Choristers of St.Mary's Cathedral Choir Sydney (Australië)
  • Schola Cantorum Riga (Letland)
  • Iubilate and Cantate (Hongarije)
  • Schola Gregoriana Henricus Beauvarlet (België)
  • Cum Jubilo (België)
07mei
maandag
O.-L.-Vrouwekathedraal - Antwerpen
20:00u - Avondconcert
Peter Vandevelde aan het orgel
Meer info Tickets
Programma
  • The Choristers of St.Mary's Cathedral Choir Sydney (Australië)
  • Schola Cantorum Riga (Letland)
  • Püha Miikaeli Poistekoor (Estland)
  • Iubilate and Cantate (Hongarije)
08mei
dinsdag
Sint-Michiel en Sint-Goedelekathedraal - Brussel
20:00u - Avondconcert
Meer info Tickets
Programma
  • Püha Miikaeli Poistekoor (Estland)
  • Schola Cantorum Riga (Letland)
  • The Choristers of St.Mary's Cathedral Choir Sydney (Australië)
  • Iubilate and Cantate (Hongarije)
09mei
woensdag
Sint-Bavokerk - Watou
17:00u - Vesper voor O.L.H.-Hemelvaart
Meer info Vrije toegang
Programma
  • Iubilate and Cantate (Hongarije)
Sint-Elooiskerk - Duinkerke - Frankrijk
20:00u - Avondconcert
Meer info Tickets
Programma
  • Les Filles du Sacré Cœur (Japan)
  • Schola Gregoriana del Pims, Pontificium Institutum Musicae Sacrae (Vaticaanstad)
  • The Choristers of St.Mary's Cathedral Choir Sydney (Australië)
  • Schola Gregoriana de Bogotá (Colombia)
  • Graces & Voices (Internationaal)
10mei
donderdag
Sint-Bavokerk - Watou
09:30u - Lauden
Meer info Vrije toegang
Programma
  • Schola Gregoriana del Pims, Pontificium Institutum Musicae Sacrae (Vaticaanstad)
  • Graces & Voices (Internationaal)
Sint-Bavokerk - Watou
10:30u - Muzikale hoogmis voor het feest van O.L.H. Hemelvaart
Robert Hostyn aan het orgel
Meer info Vrije toegang
Programma
  • The Choristers of St.Mary's Cathedral Choir Sydney (Australië)
  • Graces & Voices (Internationaal)
  • In Dulci Jubilo (Italië)
  • Iubilate and Cantate (Hongarije)
  • Les Filles du Sacré Cœur (Japan)
  • Pueri Cantores of Daegu (Zuid-Korea)
  • Schola Gregoriana de Bogotá (Colombia)
Sint-Bavokerk - Watou
14:30u - Muzikaal intermezzo
Meer info Tickets
Programma
  • The Choristers of St.Mary's Cathedral Choir Sydney (Australië)
  • Pueri Cantores of Daegu (Zuid-Korea)
  • Iubilate and Cantate (Hongarije)
Sint-Bavokerk - Watou
16:00u - Namiddagconcert
Gregoriaans en ontwikkelingen in gregoriaans repertoire
Meer info Tickets
Programma
  • In Dulci Jubilo (Italië)
  • Schola Gregoriana de Bogotá (Colombia)
Sint-Bavokerk - Watou
17:30u - Plechtige vesper voor O.L.H.-Hemelvaart
Meer info Vrije toegang
Programma
  • Iubilate and Cantate (Hongarije)
Sint-Medarduskerk - Wervik
20:00u - Avondconcert
Gregoriaans en ontwikkelingen in gregoriaans repertoire
Meer info Tickets
Programma
  • Vocaal Ensemble Cantamare (Nederland)
  • Vox Werdensis (Duitsland)
  • Schola Sanctae Sunnivae (Noorwegen)
  • Schola Gregoriana Cardinalis Stephani Wyszynski (Polen)
  • Mulierum Schola Gregoriana Clamaverunt Iusti (Polen)
11mei
vrijdag
Sint-Bavokerk - Watou
08:45u - Lauden
Meer info Vrije toegang
Programma
  • Schola Cantorum van het Ward-Instituut (Nederland)
Oud Gemeentehuis - Watou
09:30u - Workshop o.l.v. Jaan-Eik Tulve
Praktijkvoorbeelden door Vox Clamantis (Estland)
Meer info Tickets
Programma
  • Vox Clamantis (Estland)
Sint-Bavokerk - Watou
10:30u - Terts en H.Mis
Meer info Vrije toegang
Programma
  • Schola Gregoriana del Pims, Pontificium Institutum Musicae Sacrae (Vaticaanstad)
  • Graces & Voices (Internationaal)
  • Les Filles du Sacré Cœur (Japan)
  • Pueri Cantores of Daegu (Zuid-Korea)
  • In Dulci Jubilo (Italië)
  • Graces & Voices (Internationaal)
  • Schola Cantorum van het Ward-Instituut (Nederland)
  • Schola Gregoriana de Bogotá (Colombia)
Sint-Bavokerk - Watou
14:30u - Eerste auditie
Meer info Tickets
Programma
  • Mulierum Schola Gregoriana Clamaverunt Iusti (Polen)
  • Schola Gregoriana Cantabo (België)
  • In Dulci Jubilo (Italië)
  • Schola Gregoriana del Pims, Pontificium Institutum Musicae Sacrae (Vaticaanstad)
  • Schola Gregoriana de Bogotá (Colombia)
Sint-Bavokerk - Watou
17:00u - Namiddagconcert
Meer info Tickets
Programma
  • Vocaal Ensemble Cantamare (Nederland)
  • Schola Sanctae Sunnivae (Noorwegen)
  • Chœur Grégorien de Paris, voix d'hommes (Frankrijk)
  • Flores Myrtae (Frankrijk)
Sint-Martinuskerk - Haringe
20:30u - Avondconcert
Meer info Tickets
Programma
  • Schola Antiqua (Spanje)
  • Chœur Grégorien de Paris, Voix de Femmes (Frankrijk)
  • Vox Werdensis (Duitsland)
  • Vox Clamantis (Estland)
Zaal de Levaard - Haringe
22:00u - Receptie
12mei
zaterdag
Sint-Bavokerk - Watou
09:30u - Terts en H. Mis
Terts door Vox Clamantis
Meer info Vrije toegang
Programma
  • Chœur Grégorien de Paris, voix d'hommes (Frankrijk)
  • Flores Myrtae (Frankrijk)
  • Vox Clamantis (Estland)
  • Schola Gregoriana Cardinalis Stephani Wyszynski (Polen)
  • Mulierum Schola Gregoriana Clamaverunt Iusti (Polen)
  • The Choristers of St.Mary's Cathedral Choir Sydney (Australië)
  • Schola Gregoriana de Bogotá (Colombia)
  • Pueri Cantores of Daegu (Zuid-Korea)
  • Iubilate and Cantate (Hongarije)
  • Schola Gregoriana del Pims, Pontificium Institutum Musicae Sacrae (Vaticaanstad)
  • Schola Antiqua (Spanje)
Sint-Bavokerk - Watou
11:00u - Tweede auditie
Meer info Tickets
Programma
  • Vocaal Ensemble Cantamare (Nederland)
  • Schola Gregoriana Cardinalis Stephani Wyszynski (Polen)
  • Les Filles du Sacré Cœur (Japan)
  • Vox Werdensis (Duitsland)
  • Schola Sanctae Sunnivae (Noorwegen)
Sint-Bavokerk - Watou
14:30u - Derde auditie
Meer info Tickets
Programma
  • The Choristers of St.Mary's Cathedral Choir Sydney (Australië)
  • Flores Myrtae (Frankrijk)
  • Schola Antiqua (Spanje)
  • Vox Clamantis (Estland)
  • Iubilate and Cantate (Hongarije)
Sint-Bavokerk - Watou
16:30u - Namiddagconcert
Meer info Tickets
Programma
  • Schola Gregoriana Cardinalis Stephani Wyszynski (Polen)
  • Mulierum Schola Gregoriana Clamaverunt Iusti (Polen)
  • In Dulci Jubilo (Italië)
  • Nova Schola Gregoriana (Italië)
Parochiezaal - Watou
18:00u - receptie
Cathedral Notre Dame - Boulogne-sur-Mer - Frankrijk
20:00u - Nacht van de kathedralen
Vesper en avondconcert
Meer info Vrije toegang
Programma
  • Schola Cantorum van het Ward-Instituut (Nederland)
Sint-Bavokerk - Watou
20:30u - Avondconcert
Gregoriaans en ontwikkelingen
Meer info Tickets
Programma
  • Graces & Voices (Internationaal)
  • Psallentes ♀ (België)
  • Vox Clamantis (Estland)
13mei
zondag
Sint-Bavokerk - Watou
09:30u - Lauden
Meer info Vrije toegang
Programma
  • Iubilate and Cantate (Hongarije)
Sint-Bavokerk - Watou
10:30u - Terts en Hoogmis
Terts door Choeur Gregorien de Paris (Hommes) en Flores Myrtae
Meer info Vrije toegang
Programma
  • Vox Clamantis (Estland)
  • Pueri Cantores of Daegu (Zuid-Korea)
  • The Choristers of St.Mary's Cathedral Choir Sydney (Australië)
  • Schola Gregoriana de Bogotá (Colombia)
  • Vox Werdensis (Duitsland)
  • Graces & Voices (Internationaal)
  • Chœur Grégorien de Paris, Voix de Femmes (Frankrijk)
  • Chœur Grégorien de Paris, voix d'hommes (Frankrijk)
  • Schola Gregoriana Cardinalis Stephani Wyszynski (Polen)
  • Mulierum Schola Gregoriana Clamaverunt Iusti (Polen)
  • Schola Gregoriana del Pims, Pontificium Institutum Musicae Sacrae (Vaticaanstad)
Sint-Bavokerk - Watou
14:30u - Vierde auditie
Meer info Tickets
Programma
  • Pueri Cantores of Daegu (Zuid-Korea)
  • Chœur Grégorien de Paris, Voix de Femmes (Frankrijk)
  • Chœur Grégorien de Paris, voix d'hommes (Frankrijk)
  • Graces & Voices (Internationaal)
  • Vox Clamantis Heren (Estland)
Sint-Bavokerk - Watou
17:00u - Plechtige Vesper en zegen
Meer info Vrije toegang
Programma
  • Vox Clamantis (Estland)
  • Iubilate and Cantate (Hongarije)
  • The Choristers of St.Mary's Cathedral Choir Sydney (Australië)
Parochiezaal - Watou
18:00u - Slotreceptie
Onze trouwe sponsors
KlaraVlaanderen - Verbeelding werktNationale LoterijStad WervikGemeente KoksijdeStad PoperingeBrouwerij Van Eecke WatouBrouwerij Het Sas